7 kluczowych pytań, które powinien sobie zadać każdy_a przedsiębiorca i przedsiębiorczyni społeczny_a, żeby sprecyzować swój pomysł, rozwinąć własny projekt i zmaksymalizować jego wpływ to praktyczny przewodnik przygotowany przez Ashoka Belgium. Bez wątpienia dostarczy Ci narzędzi, dzięki którym spojrzysz na swoje działania z innej perspektywy i zyskasz więcej, niż się spodziewasz.

Postanowiłeś_aś wykorzystać swój potencjał i energię w pracy nad konkretnym projektem przedsiębiorczości społecznej. Realizujesz go i twoje działania przynoszą efekty, ale zastanawiasz się:

Jak rozwijać projekt, nie tracąc z oczu swojej misji społecznej?

Jak wywołać reakcje na wyzwanie społeczne, z którym projekt się mierzy?

Jak badać i poszerzać jego wpływ społeczny?

Jak angażować inne podmioty społeczne?

Poświęć czas teraz, żeby zaoszczędzić go później…

7 kluczowych pytań

 

 

 

 

 

 

 

Celem tego praktycznego przewodnika jest wyposażenie Cię w kilka narzędzi. Dzięki nim lepiej opracujesz projekt i trafniej odpowiesz na zapotrzebowanie jego adresatów, a tym samym zwiększysz wpływ na społeczeństwo, które nierzadko bardzo potrzebuje Twoich działań.

Niektóre z zaproponowanych tu pytań mogą wydawać się skomplikowane i odległe od twojej codzienności, ale udzielenie na nie odpowiedzi jest niezbędne dla twojego przygotowania do roli przedsiębiorcy lub przedsiębiorczyni społecznego_nej.

Zacznij pracę z przewodnikiem już teraz!